ZERO.GRAVITY — настільки унікальне крісло, що воно привертає увагу й зацікавлює кожного, хто бачить його вперше. Предмет меблів має поворотну внутрішню частину та круглу зовнішню частину. Крісло, розроблене AN.ONYMOUS, пропонує практичні рішення для роботи на відкритому повітрі для сучасних мешканців.

З кріслом ZERO.GRAVITY ви можете працювати на свіжому повітрі та підняти собі настрій на роботі чи вдома. Ідея полягає в тому, щоб заохотити нові типи взаємодії у зовнішньому середовищі, і таким чином сприяти продуктивності унікальними способами.

різні положення крісла-петлі сидячи
Зображення: AN.ONYMOUS

Він використовує форми, геометричні елементи та естетику чотирьох класичних модерністських стільців, серед яких Ле Корбюзьє та легендарний шезлонг LC4 від Шарлотти Періан. Ці меблі для ніші оснащені чотирма сидіннями, укладеними в трубчасту сталеву петлю, яка обертається.

Користувачі можуть сісти на будь-який зі стільців, просто покотивши весь шматок по землі. Користувач може знаходити свої ергономічні зони комфорту, а також приймати нові пози.



стілець можна розмістити на вулиці стілець можна розмістити на вулиці
Зображення: AN.ONYMOUS

Творіння — це більше, ніж стілець, оскільки воно поєднує разом чотири найвідоміші предмети меблів сучасної епохи, і це також у безперервному циклі. Положення для сидіння зроблені з безперервними розгортками трубчастої сталі, які утворюють контури, які допомагають пристосуватися до тіла людини. Те саме оснащено більшою петельною трубкою, яка утворює обертову межу.

стілець балансує через вагу людини стілець балансує через вагу людини
Зображення: AN.ONYMOUS

Читайте також: обідній стілець від Kobeomsuk Furniture має плаваюче сидіння

Людське тіло виступає як найважливіший аспект крісла ZERO.GRAVITY, оскільки воно використовує давно задумані та ідеологічні обмеження архітектури. У цьому кріслі немає фіксованих положень, і це рухомий об’єкт, який зображує цикл людського проживання. Крісло ZERO.GRAVITY досягає рівноваги лише тоді, коли воно зайняте. Людина, що сидить на цьому стільці, достатньо для його центру ваги і таким чином доповнює порожнечу присутністю користувача.

через: АН.ОНІМ

Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!